Wróć do strony głównej.
Kwietnia 18, 2024, 11:25:22 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: SMF - Just Installed!
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Warunki wpisania na listę terapetów M.K  (Przeczytany 32505 razy)
A.O.
Newbie
*
Wiadomości: 2


« : Marca 16, 2015, 10:58:04 »

Szanowna Pani Profesor.

Ukończyłam studia podyplomowe z logopedii w 2011 na ATH (Bielsko) od tego czasu swoją wiedzę uzupełniłam o następujące kursy:
1.Terapia neurobiologiczna - podstawowe zasady
2. Symultaniczno-Sekwencyjna Nauka Czytania®
3. Programowanie języka dla dzieci z zaburzeniami komunikacji (niesłyszących, autystycznych,z afazją )
4. Stymulacja mechanizmów lewopółkulowych - usprawnianie pracy lewej półkuli mózgu
co potwierdzą zaświadczenia.
oraz te, nie z konferencji logopedycznych:
- Pomoc psychologiczno-pedagogiczna w świetle nowych przepisów - mgr Maryla C. (marzec 2014 r.),
- Dysleksja - rozpoznawanie i pomoc. -  p. Katarzyna Ch. (marzec 2014 r.),
- Autyzm, zespół Aspargera, alalia, afazja dziecięca, centralne zaburzenia przetwarzania słuchowego – postępowanie diagnostyczne i terapeutyczne (p.Marianna terapeuta metody krakowskiej) (Jastrzębie 26.04.2014 r.)
- Wspomaganie dziecka z zaburzeniami centralnego przetwarzania słuchowego (Wola 04.06.2014 r.)
- Praktyczne Oblicza Neurodydaktyki. Dlaczego wiedza o ludzkim mózgu ma znaczenie
w szkole - dr Marek K. (Wola 30.09.2014)
-Z dysleksją przez całe życie - dr hab. Marta B. Pszczyna 30.09.2014

Jako logopeda pracuję od 2011 roku, wyłącznie metoda krakowską pracuję 3 lata.
Początkiem roku 2015 chciałam przesłać Pani moje filmiki do oceny. Jednak zobaczyłam, że pojawiły się nowe, obowiązkowe szkolenia.
Chciałam zapytać czy szkolenia jakie zrobiłam w 2014 jako uzupełniające, pozwalają mi na przystąpienie do egzaminu? Czy muszę zgodnie z warunkami wpisania na listę terapeutów M.K ukończyć te, które zostały tam dopisane w nowym roku?

Pozdrawiam A.O.

Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!